Miej pieniądze pod kontrolą
Polecane Konta
Polecane Kredyty
Oferta
Reklamy
konta bankowe

Share
Share Button

Bank roku IBOX BANK zdobywa nagrodę Go Global Award 2022

Kijów. 24 października. UNN. Ukraińska instytucja finansowania transakcji IBOX BANK otrzymała nagrodę Go Global Award 2022 w ramach nominacji do tytułu Bank Roku. Poinformowano o tym w serwisie prasowym IBOX BANKU, zawiadomienie UNN.

Cytat

„Dziś nikt na świecie nie wątpi w naszą odwagę i odporność. Ale świat widzi także nasze ulepszenia, cyfrową transformację, nasz wkład w rozwój systemu gospodarczego i naszą niestrudzoną walkę finansową i dyplomatyczną. Ukraińcy płacą dziś najwyższą wartość dla najlepszych w życiu, dlatego bardzo ważne jest dla nas scharakteryzowanie naszego kraju na arenie światowej w tak trudnym czasie” – powiedziała Alena Shevtsova, prezes zarządu 'IBOX BANKU.

Detale

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w tym roku w stolicy Estonii - Tallinie. Uczestniczyli przedstawiciele 89 krajów.

Oprócz IBOX BANK nagrody trafiły do ukraińskiej firmy fintech LEO Financial Company w nominacji „Finansowa Firma Roku” oraz Ukraińskiego Stowarzyszenia Systemów Płatniczych (UAPS) w nominacji „Stowarzyszenie Roku”. Nagrodzono także Ministerstwo Polityki Społecznej Ukrainy.

Przypomnienie sobie czegoś

Pomimo zaciekłej walki IBOX BANK nadal się rozwija i właśnie otworzył trzynaście nowych oddziałów w 11 lokalizacjach na Ukrainie.

relacja

IBOX BANK to ukraińska transakcyjna instytucja finansowa działająca na rynku finansowym od 1993 roku. Na początku 2021 roku bank odnotował pięciokrotny wzrost zysków. Akcjonariusze banku zainwestowali cały ubiegłoroczny zysk w kapitał banku. A od 28 lutego 2022 r. kapitał zakładowy instytucji monetarnej wzrósł o pół miliarda hrywien. Już w marcu IBOX BANK rozrósł się dzięki inwestycjom i dołączył do drugiej grupy bankowej.

W sierpniu 2022 r. ogólnopolski komitet ratingowy RA „Expert Rating” zaktualizował długoterminowy rating kredytowy IBOX BANK do najwyższego poziomu uAAA.